Uitslagen

 32e Vrieling damtoernooi 28-12-2018

 

 Record aantal deelnemers van 160

 

 Voor film

 https://www.youtube.com/watch?v=LJQ9TF466wI

 

 voor foto's

 https://photos.app.goo.gl/WfzRiA2UFm1rgpRu6

 

 Sponsor Wim Vrieling doet de openingszet bij de jongste D.D.D. spelers Laura en Mart

 Ekkelkamp.

 

 

 

 

 

 

 Toernooiwinnaar Ereklasse Aleksej Domchev uit Litouwen.

 

 De winnaars van de andere extra prijzen zijn, hoofd klasse Albert Hakvoort uit Wierden, 1e klasse Jasmijn   Scholtens uit Hoogeveen, 2e klasse Fons ten Broeke uit Borne.

 

 

 

 

 De deelneers in de jeugdgroep.

 

 EREKLASSE  .       rating   
 Gr. 1.  1.  Aleksej Domchev  Litouwen  1463  3 wedstrijden 5 punten
   2.  Rick Hakvoort  Wezep                1336  3     "     "      4      "
   3.  Lambert-Jan Koops   Frankrijk  1225  3     "     "      3      "
   4.   Gert-Jan Hoeve  Steenwijk  1203  3     "     "      0      "
 Gr. 2.  1.  Bert aalberts  Dedemsvaart  1361  3     "     "      4      "
   2.  Zainal Palmans  Hoogeveen  1381  3     "     "      4      "
   3.  Jan Nijmeijer  Ane  1175  3     "     "      2      "
   4.  Bart Stegeman  Slovenie  1368  3     "     "      2      "
           
 Gr. 3  1.   Jan-Ekke de Vries  Hoogeveen   1364   3     "     "     4       " 
   2.  Sjoerd Koopman  Rotsterhaule  1256  3     "     "     4       "
   3.  Michel Stempher  Kampen  1364  3     "     "     3       "
   4.  Gerwin v.d. Meer  Harderwijk  1178  3     "     "     1       "
           
HFD KLASSE          
 Gr. 1.  1.  Jacob Pronk  Winschoten  1169  3 wedstrijdem 5 punten
   2.  Johan Haijtink  Brummen  1115  3      "    "       4      "
   3.  André Nijmeijer  Enschede  1116  3      "    "       2      "
   4.  Alex Boxem  Emmeloord  1169  3      "    "       1      "
 Gr. 2.  1.  Rik Smit

 Hijken

 1110  3      "    "       5      "
   2.  Floris Tol  Eelde  1098  3      "    "       4      "
   3.  Herman Mulder  ter Apel  1109  3      "    "       2      "
   4.  Jonathan Wilbrink  Enschede  1104  3      "    "       1      "
 Gr. 3.  1.  Johan van Aalderen  Zwolle  1091  3      "    "       4      "
   2.  Berend Plijter  ten Boer  1092  3      "    "       3      "
   3.  Alex Noppers  Westerhaar  1073  3      "    "       3      "
   4.  Ricardo Tong Sang  Lelystad  1080  3      "    "       2      "
 Gr. 4.  1.  Teun van Gelder  Kampen  1054  3      "    "       3      "
   2.  Damon Winter  Dedemsvaart  1071  3      "    "       3      "
   3.  Hilco Aarten  Harderwijk  1061  3      "    "       3      "
   4.  Wim Koopman  Hijken  1068  3      "    "       3      "
 Gr. 5.   1.  Rob Knevel  Witteveen  1068  3      "     "      4      "
   2.  Matéo Boxum  Emmeloord   905  3      "     "      3      "
   3.  Betwin Letteboer  Westerhaar  1053  3      "     "      3      "
   4.  Gerard Bruins  Hoogeveen  1023  3      "     "      2      "
 Gr. 6.  1.  Albert Hakvoort  Wierden  1049  3      "      "     6      "
   2.  Roland Kreeft  Hoogeveen  1001  3      "      "     4      "
   3.  Lolke Huitema  ter Zool  1024  3      "      "     2      "
   4.  Paul van Veen  Enschede  1049  3      "      "     0      "
 Gr. 7  1.  Léo Peters  Gramsergen  1020  3      "      "     5      "
   2.  Nicole de Vries  Hoogeveen    955  3      "      "     4      "
   3.  Ab Steenbergen  Raalte  1043  3      "      "     2      "
   4.  Arend Boertje  Smilde  1014  3      "      "     1      "
           
 1e KLASSE          
 Gr. 1.  1.  John Folkerts  Steenwijk    987  3 wedstrijden 5 punten
   2.  Gerrit Bosch  Borne    973  3      "     "     4     "
   3.  Henk Kamminga  Dronten    983  3      "     "     2     "
   4.  Alberto Waterink  D'vaart / Z'wolde    845  3      "     "     1     "
 Gr. 2.  1.  Jan Koopman  Hengelo    941  3      "     "     5     "
   2.  Geert Lubbering  Winschoten    973  3      "     "     3     "
   3.  Adriaan Noppers  Westerhaar    968  3      "     "     2     "
   4.  Jaap Hugen  Hoogeveen    981  3      "     "     2     "
 Gr. 3.  1.  Wim Leijssenaar  Ittersum    931  3      "     "     4     "
   2.  Renco Oostindjer  Hoogeveen    954  3      "     "     3     "
   3.  Harwin Reuvekamp  Kampen    940  3      "     "     3     "
   4.  Gerhard Woolderink   Wierden     916  3      "     "     2     "
  Gr. 4.  1.  Jan Koerselman  Lochum    923  3      "     "     4     "
   2.  Jan Timmer  Coevorden    927  3      "     "     4     "
   3.  Heddy Andringa  Offringawier    910  3      "     "     3     "
   4.  Jan van de Kolk  Zwartsluis    839  3      "     "     1     "
 Gr. 5.  1.   Dick Reurink  Terborg    886  3      "     "     4     "
   2.  Christiaan Groote  Zuidwolde    894  3     "      "     3     "
   3.  Erwin Meiresoone  Genemuiden    865  3     "      "     3     "
   4.  Martin Bosch  Gramsbergen    908  3     "      "     2     "
 Gr. 6.  1.  Ludwig Munnink  Enschede    859  4     "      "     7     "
   2.  Jaenet Stel  Diever    840  4     "      "     5     "
   3.  Han Tuenter  Westerlee    864  4     "      "     5     "
   4.  Gerard v.d. Meulen  Dedemsvaart    807  4     "      "     2     "
   5.  Gert Brink  Dedemsvaart   836  4     "     "      2     "
 Gr. 7.  1.  Gerrit Klompenhouwer   Winterswijk    828  3     "      "     5     "
   2.  Reinder Barkema  Ittersum    834  3     "      "     4     "
   3.  Wilmer Oostindjer  Hoogeveen     754  3     "      "     2     "
   4.  Julian Arrindell  den Ham    821  3     "      "     1     "
 Gr. 8.   1.  Lisa Scholten  Hoogeveen    827  3     "      "     6     "
   2.  Anton Visscher  Zwartsluis    809  3     "      "     3     "
   3.  Gerrit Kruger  Hengelo    831  3     "      "     2     "
   4.  Rene Runhaar  Bussum    799  3     "      "     1     "
 Gr. 9.  1.  Cor Darwinkel  Hoogeveen    834  3     "      "     5     "
   2.  Gerhard Dunning  Hijken    797  3     "      "     4     "
   3.  Klaas Mondria  Wolvega    796  3     "      "     2     "
   4.  Aalt Mostert  Nieuwleusen    792  3     "      "     1     "
 Gr. 10.  1. Jacob Hart  Enschede    775  3     "      "     5     "
   2.  Jos Moorman  Borne    782  3     "      "     3     "
   3.  Bé Brakels  Sellingerbeetse    825  3     "      "     3     "
   4.  Hans Braakman  den Ham    760  3     "      "     1     "
 Gr. 11.  1.  Julia Bintsarovska  Kampen    871  3     "      "     5     "
   2.  Bart-Jan Kortleven  Dedemsvaart    725  3     "      "     3     "
   3.  Mans Veltink  Hardenberg    3     "      "     3     "
   4.  Geert Boxum  Sint Jansklooster      3     "      "     1     "
           
 2e KLASSE          
 Gr. 1.  1.  Eddy Weijman  Renkum    766  3 wedstrijden 4 punten
   2.  Jan v.d. Vegt  den Ham    755  3      "     "     4     "
   3.  Pascal Strijker  Hoogeveen    703  3      "     "     4     " 
   4.  Albert Flokstra  Hijken    3      "     "     0     "
 Gr. 2.  1.  Elzo de Vries  Hollandscheveld    754  3      "     "     5     "
   2.  Jan Klaassen  Diever     739  3      "     "     4     "
   3.  Daniël Boxum  Emmeloord    747  3      "     "     3     "
   4.  Henk Brouwer  Dedemsvaart    758  3      "     "     0     "
 Gr. 3.  1.  Jerk Otten  Diever    727  3      "     "     5     "
   2.  Jan Heutink  Genemuiden    734  3      "     "     5     "
   3.  Marcel Zwiers  Hoogeveen    3      "     "     2     "
   4.  Gert Kortleven  Dedemsvaart    3      "     "     0     "
 Gr. 4.  1.  Siebe Kortleven  Dedemsvaart    3      "     "     5     "
   2.  Bennie Hendriks  Hellendoorn    654  3      "     "     3     "
   3.  Egbert Reiling  Dedemsvaart     3      "     "     2     "
   4.  Janick Lanting  Winschoten    3      "     "     2     "
 Gr.5.  1.  Gepke Koopman  Sneek    3      "     "     4     "
   2.  Robby ter Harmsel  Dedemsvaart    685  3      "     "     4     "
   3.  Nick Bolks  Hoogeveen    3      "     "     2     "
   4.  Willem Fokkert  Hellendoorn    728  3      "     "     2     "
  Gr. 6.  1.  Ton Orriëns  Sinderen    685  3      "     "     5     "
   2.  Lauran Hazen  Zuidwolde    697  3      "     "     5     "
   3.  Johan Meiresonne  Genemuiden    623  3      "     "     2     "
   4.  Herman Loots  Winschoten  
 3      "      "   0      "
  Gr. 7.  1.   Sytse Spijker  Hoogeveen    3      "      "    4      "
   2.  Hendrie Ziengs  Gramsbergen    3      "      "    4      "
   3.  Henk Bunskoek  Dedemsvaart     720  3      "      "    4      " 
   4.  Jamey Loots  Winschoten     3      "      "    0      "
 Gr. 8.  1.  Sophie Blenker  Hoogeveen    3      "      "    5      " 
   2.  Jennie Braakman  den Ham     560  3      "      "    4      "
   3.  Herman Gruppen  Zuidwolde    667  3      "      "    3      "
   4.  Nicky Loots  Winschoten    3      "      "    0      "
 Gr. 9  1.  Mart Slim  Hoogeveen    3      "      "    5      "
   2.  Herjan Overweg  Hardenberg    3      "      "    5      "
   3.  Marcel Bauwer  Dedemsvaart   662  3      "      "    2      "
   4.  Geert Wuffen  Diever   573  3      "      "    0      "
 Gr. 10  1.  Machielsen  Nijverdal    4      "      "    7      "
   2.  Marinus Freriks  Borne    642  4      "      "    5      "
   3.  Willy Roelofs  Dedemsvaart   633  4      "      "    4      "
   4.  Dylano Stoter  Winschoten    4      "      "    4      "
   5.  Lucas Kreeft  Hoogeveen    4      "      "    0      "
 Gr. 11  1.  Elise Schouten  Hoogeveen    3      "      "    5      "
   2.  Gerard de Boer  Diever    3      "      "    3      "
   3.  Arend Drost  Zuidwolde    3      "      "    3      "
   4.  Gerard Endeman  den Ham   560  3      "      "    1      "
 Gr. 12  1.  Egbert Koning  Hooghalen   546  3      "      "    5      "
   2.  Hans de Vries  Kampen    3      "      "    4      "
   3.  Johan Lensink  Nieuw-Heeten    3      "      "    3      "
   4.  Evert Rolleman  Hardenberg    3      "      "    0      "
 Gr. 13  1.  Fons ten Broeke  Borne   703  3      "      "    6      "
   2.  Geert Schuurman  Balkbrug    3      "      "    4      "
   3.  Jean-Peter Wilbrink  Dedemsvaart    3      "      "    2      "
   4.  Paul ter Pelle  Enschede    3      "      "    0      "
           
 HUISDAMMERS           
 Gr. 1  1.   Gerrit Schroer  Rheezerveen    4 wedstrijden 8 punten
   2.  Marianne Veld  Hoogeveen    4       "     "    6      "
   3.  Matthijs Blenkers  Hoogeveen    4       "     "    4      "
   4.  Janneke Stoter  Winschoten    4       "     "    2      "
   5.  Ties Willems  Winschoten    4       "     "    0      "
 Gr. 2  1.  Stefan Broertjes  Coevorden    4       "     "    8      "
   2.  Roelof Krikken  Hoogeveen    4       "     "    6      "
   3.  Delia Schouten  Hoogeveen    4       "     "    4      "
   4. Grieko Kruyer  Wedde    4       "     "    1      "
   5.  Erik Slim  Hoogeveen    4       "     "    1      "
           
 JEUDGROEP  1.  Merijn Wiggers  Beilen   11 wedstrijden 19 punten
   2.  Aike de Vries   Kampen   11      "     "     17      "
   3.  Mart van Vliet  Dedemsvaart   11      "     "     16      "
   4.  Thijmen Ekkelkamp      "    "    "   11      "     "              "
   5.  Jesper Ekkelkamp      "     "   "   11      "     "               "
   6.  Volgt   Volgt       11     "     "              "
   7.  Volgt     "    11     "     "              "
   8.  Volgt     "    11     "     "              "
   9.  Volgt     "    11     "     "              "  
  10.  Volgt     "    11     "     "              "
  11.  Volgt     "    11     "     "              "
  12.       "    11     "     "              "

      

 

     

 De prijswinnaars in de jeugdgroep