Voorlopige deelnemerslijst 2022

 

 

   

                                                           

     

 

  

 

 

    Wij hadden er ons zo op verheugd. Maar de persconferentie van                   afgelopen zaterdag zet helaas een streep door de organisatie van het           33e Vreling damtoernooi. 

 

   Wij wensen iedereen prettige feestdagen en een gezond en beter                 damjaar 2022 toe.

 

 

   Voorlopige deelnemerslijst  ( 17-12-2021 )

 

   maximaal 72 deelnemers

 

 1.  Roel van Benthem  Belt Schutsloot  1e kl  
         
   Johan Haijtink  Brummen  1111  
         
    Bert Aalberts  Dedemsvaart / Weert         1359  
   Marcel Bauwer          Dedemsvaart   694  
   Gert Brink              "     "   782   
   Henk Bunskoek        "     "   734  
   Thijmen Ekkelkamp        "    "  2e kl  
   Bart Jan Kortleven        "     "   747  
   Gert Kortleven        "    "   529  
10.  Siebe Kortleven        "     "   740  
   Gerard v.d. Meulen        "     "   789  
   Robby ter Harmsel        "     "   693  
   Lauran Hazen        "     "   649  
   Gerben Overweg        "    "  1e kl  
   Egbert Reiling        "     "  1e kl  
   Willy Roelofs        "     "   632  
   Evert Rolleman        "     "  2e kl  
       Damon Winter            "     "  1061  
         
   Gerwin Mollink  Den Ham  1170  
         
 20.  Henk Kamminga  Dronten  1007  
         
   Floris Tol  Eelde  1134  
         
   ?????? Paul van de Veen    Enschede  1041  
         
   Alex Boxum  Emmeloord  1174  
   Daniel Boxum      "     "          875  
   Matheo Boxum      "     "  1088  
         
   Leo Peters  Gramsbergen  1033  
         
   Jan Pluim  Harderwijk   883  
         
   Gepke Koopman  Heerlen  2e kl  
         
   Maikel Schotman  Heino   893  
         
30.  Mart Slim  Hoogeveen   716  
   Sytze Spijker       "     "   922  
   Zainal Palmans       "     "  1389  
   Renco Oostindjer       "     "   988  
   Gerard Bruins       "     "   990  
         
   Yulia Bintsarovska  Kampen   857  
   Aike de Vries    "     "  2e kl  
   Hans de Vries    "     "   2e kl  
         
   Aleksej Domchev  Litauwen  1464  
         
   Feiko Stoppels  Muntendam   876  
         
 40.   Jan Van de Veen  Nijkerk  1134  
         
   Harrie Hoonhorst  Nijverdal  1026  
         
   Jan van Buiten  Steenwijk  1074  
   John Folkerts     "     "   982  
         
   Lisa Scholtens  Slagharen  1080  
         
   Be Brakels  Veendam   795  
   Sandra Brakels     "     "   467  
         
   Jeanet Stel  Vledder   868  
         
   Johan Tuenter  Westerlee   923  
         
   Albert Hakvoort  Wierden  1049  
          
 50.  Geert Lubberink  Winschoten   990  
         
   Gerrit Klompenhouwer   Winterswijk   834  
         
   Rob W. Knevel  Witteveen  1069  
         
   Klaas Mondria  Wolvega   816  
             
         
         
             
           
         
         
         
         
         
         
           
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
          
         
         
         
.