Het AD&M  "Vaart & Vecht" sneldamtoernooi 2022

               

 

                         

  

AD&M Vaart & Vecht sneldamtoernooi.

 

Na twee jaar door corona perikelen uitgesteld te zijn had op woensdag 11 mei in de grote zaal van de Baron de 47e editie van het Vaart & Vecht toernooi plaats. Vanwege de sponsoring door AD&M administratie en belasting advies werd de naam van het toernooi hierop aangepast. Aan het evenement werd deelgenomen door in totaal 34 deelnemers waaronder een viertal spelers met een MF titel en een rating boven de 1300. Na  de opening door voorzitter Gert Brink, was het Dick Willems om namens de sponsor de eerste zet te doen. Dat gebeurde aan het bord van Gerben Overweg tegen Gerrit Talen.

 

 

 

De toernooi resultaten zijn als volgt:

 

GROEP A.

 

 

 

 1.

Jan van Dijk

Wolvega

9 wedstr – 15 pnt

 

 2.

Rick Hakvoort

Wezep

9    “   “    - 13    “

NB

 3.

Bert Aalberts

Dedemsvaart

9    “   “    - 13    “

NB

 4.

Zainal Palmans

Hoogeveen

9    “   “    - 12    “

 

 5.

Jan Ekke de Vries

Hoogeveen

9    “   “    - 10    “

 

 6.

Roland Kreeft

Hoogeveen

9    “   “    -   9    “

 

 7.

Rene Schippers

Westerhaar

9    “   “    -   7    “

 

 8.

Johan van Aalderen

Zwolle

9    “   “    -   6    “

 

 9.

Damon Winter

Dedemsvaart

9    “   “    -   3    “

 

 

Gerwin Mollink

Den Ham

9    “   “    -   2    “

 

 

Jan van Dijk werd hiermee de algeheel kampioen van AD&M Vaart en Vecht sneldamtoernooi. Vermeldenswaard is dat de speler zich drie dagen na ons toernooi zich via de voorronden wist te plaatsen voor deelname aan het Nederlands kampioenschap dammen 2022.

 

 

 

  Damon Winter tegen toernooiwinnaar Jan van Dijk.

 

GROEP B.

 

 

 1.

Bertwin Letteboer

Vriezenveen

9 wedstr. – 15 pnt

 2.

Jeroen Schokker

Veendam

9    “    “     - 14   “

 3.

Geurt Souman

Wezep

9    “    “     - 13   “

 4.

Bart Jan Kortleven

Dedemsvaart

9    “    “     - 11   “

 5.

Harrie Beekman

Wezep

9    “    “     - 11   “

 6.

Alberto Waterink

Hoogeveen

9    “    “     -   9   “

 7.

Jan Dekker

Hardenberg

9     “    “    -   5   “

 8.

Koert Meuleman

Den Ham

9     “    “    -   5   “

 9.

Frank Schippers

Westerhaar

9     “    “    -   5   “

 

Gert Brink

Hardenberg

9     “    “    -   2   “

 

 

GROEP C-1

 

 

 1.

Gerben Overweg

Hardenberg

7 wedstr. – 9 pnt

 2.

Henk Bunskoek

Dedemsvaart

7    “    “    - 9    “

 3.

Willem Fokkert

Hellendoorn

7    “    “    - 7    “

 4.

Gerrit Talen

Westerhaar

7    “    “    - 6    “

 5.

Robby ter Harmsel

Dedemsvaart

7    “    “    - 5    “

 6.

Willy Roelofs

Zuidwolde

7    “    “    - 4    “

 7.

Gerrit Schroer

Rheezerveen

7    “    “    - 2     “

 

GROEP C-2

 

 

 1.

Lauran Hazen

Zuidwolde

7 wedstr, - 10 pnt

 2.

Herjan Overweg

Hardenberg

7     “    “   -   9    “

 3.

Be Meijerink

Dalen

7     “    “   -   8    “

 4.

Egbert Reiling

Rheezerveen

7     “    “   -   6    “

 5.

Marcel Bauwer

Ommen

7     “    “   -   4    “

 6.

Henk Wensink

Wezep

7     “    “   -   4    “

 7.

Gert Kortleven

Dedemsvaart

7     “    “   -   1    “

 

 

 

 

 

2022 Het AD&M "Vaart & Vecht sneldamtoernooi wordt gehouden op 11 mei 2022 aanvang 19.30 uur

          in de Baron in Dedemsvaart.             

 

  voorlopige deelnemerslijst 10-05

 

  

             A  B  C 
  1.  Geert Schuurman  Balkbrug              v     409       C      1
   Be Meijerink  Dalen       717  C     2
    Bert Aalberts      Dedemsvaart    v   1350  A 1    
   Henk Bunskoek        "      " v    733  C     3
   Robby ter Harmsel        "      " v    690   C     4
     Bart Jan Kortleven          "      "    797  B   1  
     Gert Kortleven        "      "      559  C     5
   Jan Meester        "      " v    959  B   R  
   Koert Meuleman  Den Ham v    856  B   2  
   Gerwin Mollink     "     "   1170  A 2    
   Gert Brink  Hardenberg v    795  B   3  
   Jan Dekker       "     " v    903  B   4  
    Gerben Overweg       "     " v    C     6
   Herjan Overweg       "     " v    C     7
   Willem Fokkert  Hellendoorn v    711  C     8
   Zainal Palmans  Hoogeveen  1394  A 3    
   Alberto Waterink       "     "    865  B   5  
   Jan Ekke de Vries       "     "  1338  A 4    
   Roland Kreeft       "     "  1189  A 5    
   Marcel Bauwer  Ommen    694  C     9

 

 Damon Winter     "    " v  1064  A 6    
    Egbert Reiling  Rheezerveen    C     10
   Gerrit Schroer       "    " v    C     11
   Jeroen Schokker  Veendam v  1029  B   6  
   Bertwin Letteboer  Vriezenveen v  1042  B   7  
   Frank Schippers  Westerhaar v    B   8  
   Rene Schippers      "      "   1300  A  7    
   Gerrit Talen      "      " v    C     12
   Harrie Beekman  Wezep v  1055  B    9  
   Rick Hakvoort      " v  1368  A 8    
   Geurt Souman      " v  1011  B   10  
   Henk Wensink      " v    748  C     13
   Jan van Dijk  Wolvega v  1399  A 9    
   Lauran Hazen  Zuidwolde v    640  C     14
    Willy Roelofs      "     " v    633  C     15
 36.  Johan van Aalderen  Zwolle v   1092  A 10    

 

 

 

  2021 Vaart & Vecht toernooi onder voorbehoud 19 mei 2021

 

 

  2020 ( i.v.m. de coronacrisis gaat deze dit jaar niet door )

 

  Vaart- en Vecht toernooi

 

  Wordt gehouden op woensdag 13 mei 2020

 

   2019

 

   Vaart - en Vecht toernooi

 

  Het 47e Vaart en Vecht sneldamtoernooi was helaas iets minder bezet dan voorgaande

   jaren. Maar ook nu is er in drie groepen hard gestreden voor de geldprijzen. Na bijna vier

   uur spelen kon de volgende stand worden opgemaakt.

 

   Groep 1.

 

   

 1.   Rick Hakvoort                   Wezep                           11 wedstrijden  20 punten  N.B.
 2.  Jan Ekke de Vries  Hoogeveen  11      "      "  20     "  N.B.
 3.  Leo Peters  Gramsbergen  11      "      "  13     "  
 4.  Jphan van Aalderen  Zwolle  11      "      "  11     "  N.B.
 5.  Alie Beekman  Hattemerbroek  11      "      "  11     "  N.B.
 6.  Damon Winter  Dedemsvaart  11      "      "  10     "  
 7.  Geurt Souman  Wapenveld  11      "      "  10     "  
 8.  Gerwin Mollink  den Ham  11      "      "  10     "  
9.  Jeroen Schokker  Veendam  11      "      "   8      "  
10.  Hans van de Laan  Smilde  11      "      "   7      "  
11.  Harrie Beekman  Hattemerbroek  11      "      "   6      "  
12.  Gerard Bruins  Hoogeveen  11      "      "   6      "  

   

     

  Winnaar groep 1. Rick Hakvoort

   

 

    Groep 2.

   

  1.    Wim Koopman                Hijken                            8 wedstrijden   14 punten    N.B. 
  2.  Henk Pruim  Beilen  8      "     "  14      "   N.B.
  3.  Maikel Schotman  Heino  8      "     "  10      "  
  4.  Henk Wensink  Wezep  8      "     "   7      "  
  5.  Gerhard Dunning  Hijken  8      "     "   7      "  
  6.  Henk Bunskoek  Dedemsvaart  8      "     "   6      "  
  7.  Henk Brouwer  Dedemsvaart  8      "     "   5      "  
  8.  Alberto Waterink  Zuidwolde  8      "     "   5      "  
  9.  Robby ter Harmsel  Dedemsvaart  8      "     "   4      "  

 

 

   

  Winnaar groep 2 Wim Koopman

  

 

    Groep 3.

 

  1.    Egbert Reiling                Rheezerveen                  8 wedstrijden   10 punten    N.B  
   2. `Marcel Bauwer  Dedemsvaart   8       "      "  10      "  N.B.
   3.  Herman Gruppen  Zuidwolde   8       "      "   9       "  N.B.
   4.  Willy Roelofs  Dedemsvaart   8       "      "   9       "  N.B.
   5.  Ato Drost  Zuidwolde   8       "      "   9       " N.B.
   6.  Lauran Hazen  Zuidwolde   8       "      "   8       "  
   7.  Mans Veltink  Hardenberg   8       "      "   8       "  
   8.  Evert Rolleman  Hardenberg   8       "      "   5       "  
   9.  Geert Schuurman  Balkbrug   8       "      "    4       "  

 

   

 

    

    Winnaar groep 3 Egbert Reiling

 

  

    

    In diepe concentratie

 

   

   Beslissingduel tussen Wim Koopman en Henk Pruim.

 

  woensdag15 mei 2019

  

  Het Vaart en Vecht sneldamtoernooi van 26 april is verplaatst naar

  woensdag 15 mei. Aanvang 19.30 uur in de Baron in Dedemsvaart.