Interne competitie 2022/2023

   

 

 

 

                          Uitslagen 24-01-2023

     

 Douwe Jonker  Geert Schuurman  2 - 0
 Gerard van der Meulen  Selmah Barbu  1 - 1
 Gert Brink  Marcel Bauwere  2 - 0
 Gert Kortleven  Egbert Reiling  0 - 2
 Herjan Overweg  Evert Rolleman  1 - 1
 Jan Siegers  Alberto Waterink  0 - 2
 Lauran Hazen  Arend Drost  2 - 0
 Robby ter Harmsel  Henk Bunskoek  2 - 0 
 Gait-Jan Hozen  Willy Roelofs  0 - 2
     

     

 

  

  Damon ontvangt de kampioensbeker van voorzitter Gert Brink.

 

                                Stand na 17e competitieronde 24-01-2023

 

  1.    Damon Winter                                      13 wedstrijden   21  punten
  2.    Jan Siegers  14    "       "  20      "
  3.    Henk Bunskoek  16    "       " 

 18      "

  4.    Egbert Reiling  15    "       "  17      "
  5.    Gait-Jan Huzen  14    "       "  16      "
  6.    Gerard van der Meulen  16    "       "  16      "
  7.     Lauran Hazen  11    "       "   14      "
  8.    Selmah Barbu  13    "       "      14      "
  9.    Robby ter Harmsel  13    "       "  14      "
 10.    Arend Drost  16    "       "  14      "
 11.    Willy Roelofs  17    "       "  14      "
 12.    Alberto Waterink  11    "       "         13      "
 13.

 

 Jan Meester   9     "       "  12      "
 14.    Gert Brink  12    "       "  12      "
 15.

 

 Marcel Bauwer  13    "       "  12      "
 16.    Herjan Overweg  14    "       "  12      "
 17.    Douwe Jonker   9     "       "   9       "
 18.    Evert Rolleman  18    "       "   9       "
 19.    Gert Kortleven   9     "       "   7       " 
 20.    Geert Schuurman  16    "       "              4       "     
     Cristiaan Groote         

     

 

 

 

 

 

 

 7-10-2021

 

Het danseizoen is weer geopend met de jaarlijkse ledenvergadering. Voorzitter Gert Brink kon  in totaal 

achtien leden verwelkomen waaronder een aantal nieuwe leden van de opgeheven vereniging HDC uit

Hardenberg. Na afhandeling van de agenda was er nog tijd over om het seizoen te openen met de

traditionele sneldamwedstrijden.

 

 

 Groep 1.

 

  1.   Jan Siegers      7 wedstrijden 12 punten
  2.  Damon Winter 7      "      "    11     "
  3.  Alberto Waterink    7      "      "      9     "
  4.  Egbert Reiling 7      "      "      7     "
  5.  Christiaan Groote    7      "      "      6     "
  6.  Herjan Overweg 7      "      "      6     "
  7.  Gert Brink 7      "      "      3     "
  8.  Jan Meester              7      "      "      2     "

 

 

Groep 2.

 

  1.   Arend Drost              7 wedstrijden 11 punten
  2.  Herman Gruppen 7      "      "      9     "
  3.  Willy Roelofs 7      "      "      8     "
  4.  Henk Bunskoek 7      "      "      8     "
  5.  Robby ter Harmsel 7      "      "      7     "
  6.  Lauran Hazen 7      "      "      7     "
  7.  Marcel Bauwer 7      "      "      6     "
  8.  Evert Rolleman 7      "      "      0     "

 

 Uitslagen 06-10-2020     

 

  Gert Brink  Damon Winter   afg.
  Lauran Hazen  Alberto Waterink   0 - 2
  Harjan Overweg  Henk Bunskoek   0 - 2
  Willy Roelofs   Arend Drost   2 - 0
  Jan Meester  Robby ter Hakmsel   2 - 0
  Herman Gruppen  Arend Oosterhuis   2 - 0
  Jan Siegers

 Gerard van der Meulen

  afg.
       

  

   

  

    

 

 

 

   

       

 

   Damon Winter kampioen D.D.D. '18 - '19

                

  

   

 

   Kampioen groep 2  Henk Brouwer