St. Nicolaastoernooi 30-11-2018
Groep 1.
1. | Jurre Klos | 7 wedstrijden | 12 punten |
2. | Daniel Haandrikman | 7 " " | 11 " |
3. | Jean-Peter Wilbrink | 7 " " | 8 " |
4. | Jonethan Schonewille | 7 " " | 8 " |
5. | Thijmen Ekkelkamp | 7 " " | 8 " |
6. | Fabian Kragt | 7 " " | 7 " |
7. | Elva Roos | 7 " " | 7 " |
8. | Bart v.d. Bosch | 7 " " | 5 " |
9. | Collin Boessenkool | 7 " " | 4 " |
10. | Jharon Postmus | 7 " " | 0 " |
Groep 2.
1. | Mart van Vliet | 6 wedstrijden | 10 punten |
2. | Jesper Ekkelkamp | 6 " " | 9 " |
3. | Fienne Martens | 6 " " | 7 " |
4. | Elano Koopman | 6 " " | 2 " |
5. | Luca Koopman | 6 " : | 2 " |
Al met al een hel geslaagd st. Nicolaastoernooi.
De interne competitie 2018 - 2019 start op vrijdag 14 september om 18.30 uur in de Baron
in Dedemsvaart.
STAND vrije competitie 07-12-2018
1. | Jean-Peter Wilbrink | 7 wedstrijden | 10 punten |
2. | Daniël Haandrikman | 11 " " | 12 " |
" 3. | Fienne Martens | 11 " " | 10 " |
4. | Thijmen Ekkelkamp | 10 " " | 12 " |
5. | Jonethan Schonewille | 8 " " | 12 " |
6. | Fabian Kragt | 6 " " | 7 " |
7. | Jharon Postmus | 8 " " | 6 " |
8. | Elva Roos | 10 " " | 6 " |
9. | Collin Boessenkool | 8 " " | 3 " |
10. | Bart v. d. Bosch | 5 " " | 6 " |
11. | Jurre Klos | 8 " " | 7 " |
12. | Jeffrey Moes | 1 " " | 2 " |
13. | Jesper Ekkelkamp | 2 " " | 4 " |
14. | Mart van Vliet | 2 " " | 4 " |
13-04
De eindstand van de jeugdcompetitie 2017 - 2018 ziet er als volgt uit:
1. | Thijmen Ekkelkamp | 36 wedstrijden | 56 punten | 77,78 % |
2.. | Jurre Klos | 18 " " | 25 " | 76,94 % |
3. | Jean-Peter Wilbrink | 32 " " | 49 " | 75,00 % |
4. | Fabian Kragt | 40 " " | 59 " | 73,75 % |
5. | Marnick Benjamins | 31 " " | 38 " | 61,29 % |
6. | Jesse Brekveld | 20 " " | 20 " | 50,00 % |
7. | Jonathan Schonewille | 7 " " | 7 " | 50,00 % |
8. | Elva Roos | 18 " " | 17 " | 47,22 % |
9. | Daniël Haandrikman | 27 " " | 24 " | 44,44 % |
10. | Jeffrey Moes | 31 " " | 23 " | 37,10 % |
11. | Ivana Benjamins | 34 " " | 23 " | 33,82 % |
12. | Fabian Metselaar | 37 " " | 24 " | 32,43 % |
13. | Jharon Postmus | 13 " " | 5 " | 19,23 % |
14. | Collin Boessenkool | 41 " " | 13 " | 15,85 % |
De eindstand bij het sneldammen in het seizoen 2017 - 2018 ziet er als volgt uit:
1. | Fabian Kragt | 27 wedstrijden | 38 punten | 77,04 % |
2. | Marnick Benjamins | 25 " " | 33 " | 66,00 % |
3. | Thijmen Ekkelkamp | 22 " " | 28 " | 63,36 % |
4. | Jean-Peter Wilbrink | 21 " " | 26 " | 61,90 % |
5. | Jurre Klos | 18 " " | 18 " | 50,00 % |
6. | Daniël Haandrikman | 15 " " | 15 " | 50,00 % |
7. | Elva Roos | 5 " " | 4 " | 40,00 % |
8 | Fabian Metselaar | 17 " " | 13 " | 38,24 % |
9. | Jesse Brekveld | 5 " " | 10 " | t.w.w. |
10 | Collin Boessenkool | 21 " " | 10 " | 23,81 % |
11. | Jeffrey Moes | 12 " " | 5 " | 20,83 % |
12. | Jharon Postmus | 3 " " | 1 | 16,67 % |
23-03
Uitslag paas( eier) toernooi.
1. | Jurre Klos | 7 wedstrijden | 12 punten |
2. | Thijmen Ekkelkamp | 7 " " | 11 " |
3. | Jesse Brekveld | 8 " " | 10 " |
4. | Jean-Peter Wilbrink | 7 " " | 10 " |
5. | Marnick Benjamins | 7 " " | 9 " |
6. | Elva Roos | 7 " " | 8 " |
7. | Fabian Kragt | 8 " " | 8 " |
8. | Jonathan Schonewille | 7 " " | 7 " |
9. | Daniël Haandrikman | 7 " " | 7 " |
10. | Jeffrey Moes | 8 " " | 7 " |
11. | Jhoran Postmus | 8 " " | 4 " |
12. | Fabian Metselaar | 7 " " | 3 " |
13. | Collin Boessenkool | 7 " " | 0 " |
02-02"
Om ook de ouders, grootouders of andere familieleden kennis te laten maken met de damsport hebben we
een jeugddamlid ouder toernooi gehouden. Een leuke happening waarbij de avond door voorzittergeopend Gert Brink werd geopend waarna er onder leiding van jeugdleider Colin Winter vier ronden gedamd werd. Het ontbrak niet aan spanning en er werd fanatiek gestreden en soms was er een opmerking van een verliezend ouder " wat een rotspel ". Maar bovenal werd er genoten en was het een heel mooie avond die zeker voor
herhaling vatbaar is.
1. | Thijmen Ekkelkamp + opa | 8 wedstrijden | 13 punten |
2. | Jean-Peter Wilbrink + broer | 8 " " | 13 " |
3. | Jharon Postmus + vader | 8 " " | 11 " |
4. | Jurre Klos + moeder | 8 " " | 9 " |
5. | Jeffrey Moes + Jenny Brink | 8 " " | 7 " |
6. | Jesse Brekveld + moeder | 8 " " | 5 " |
7/8 | Collin Boessenkool + moeder | 8 " " | 3 " |
7/8 | Tabian Metselaar + vader | 8 " " | 3 " |
Thijmen + opa
Jean-Peter + broer
Jharon + vader
01-12
Uitslagen st. Nicolaas sneldamtoernooi.
GROEP !. | |||
1. | Fabian Kragt | 6 wedstrijden | 12 punten |
2. | Thijmen Ekkelkamp | 6 " " | 10 " |
3. | Jurre Klos | 6 " " | 7 " |
4. | Jeffrey Moes | 6 " " | 6 " |
GROEP 2. | |||
1. | Ivana Benjamins | 6 wedstrijden | 5 punten |
2. | Fabian Metselaar | 7 " " | 5 " |
3. | Elva | 6 " " | 4 " |
4. | Jesse Brekveld | 7 " " | 4 " |
5. | Collin Boessenkool | 6 " " | 3 " |
24- 11
Op de voorgrond; links Jesse Brekveld en rechts Fabian Kragt.
Stand onderlinge competitie per 24-11
1. | Fabian Kragt | 24 wedstrijden | 34 punten |
2. | Thijmen Ekkelkamp | 17 " " | 24 " |
3. | Marnick Benjamins | 18 " " | 23 " |
4. | Jean-Peter Wilbrink | 14 " " | 16 " |
5. | Fabian Metselaar | 17 " " | 13 " |
6. | Collin Boessenkool | 17 " " | 10 " |
7. | Ivana Benjammins | 14 " " | 9 " |
8. | Daniel Haandrikman | 8 " " | 7 " |
9. | Jeffrey Moes | 12 " " | 5 " |
20-10
Vanavond een herfst-vakantie toernooitje gehouden met onderstaand de uitslag. Zeer opvallend dat de
speler, die slechts drie weken op de club damt, Thijmen Ekkelkamp, op de tweede plaats wist te eindigen.
1. | Jean-peter Wilbrink | 6 wedstrijden | 12 punten |
2. | Thijmen Ekkelkamp | 6 " " | 11 " |
3. | Fabian Kragt | 6 " " | 9 " |
4. | Daniël Haandrikman | 6 " " | 5 " |
Fabian Metselaar | 6 " " | 5 " | |
6. | Marnick Benjamins | 6 " " | 4 " |
7. | Collin Boessenkool | 6 " " | 2 " |
8. | Ivana Benjamins | 6 " " | 0 " |
31e Vrieling damtoernooi 28-12-2018
Sponsor Wim Vrieling doet de openingszet bij oud D.D.D. speler Alinde Koops.
voor video
https://www.facebook.com/dedemsvaartinbeeld/videos/290253968356677/?t=49
voor foto's
https://photos.google.com/share/AF1QipNHBv9d_T6CgNop9E1mj1xJJJeFbyQNxxhoTniAhNJSUboE31YipzxDAsq3gaEk7A?key=UEh5ZUR6eFhuYlBmLWRteHFWenlsWWpPVEIzRzN3
Toernooiwinnaar Ereklasse Michel Kroesbergen, Emst.
De winnaars van de andere extra prijzen zijn, hoofd klasse Dick Siegers uit Almere, 1e klasse Jan Koopman
Hengelo en tweede klasse Demi Peters uit Buunde ( D ).
De prijswinnaars bij de jeugd v.l.n.r. Jean-Peter Wilbrink, Thijmen Ekkelkamp, Athur Schep, Jonethan
Schonewille en Sytse Spijker.
EREKLASSE | . | rating | |||
Gr. 1. | 1. | Michiel Kroesbergen | Emst | 1439 | 3 wedstrijden 6 punten |
2. | Rick Hakvoort | Wezep | 1319 | 3 " " 4 " | |
3. | Lambert-Jan Koops | Frankrijk | 1231 | 3 " " 2 " | |
4. | Gerwin Mollink | den Ham | 1156 | 3 " " 0 " | |
Gr. 2. | 1. | Rienk van Marle | Wapenveld | 1319 | 3 " " 4 " |
2. | Sjoerd Koopman | Rotsterhaule | 1267 | 3 " " 4 " | |
3. | Gert-Jan Hoeve | Steenwijk | 1187 | 3 " " 2 " | |
4. | Bert Aalberts | Dedemsvaart | 1368 | 3 " " 2 " | |
HFD KLASSE | |||||
Gr. 1. | 1. | Ab Steenbergen | Raalte | 1032 | 3 wedstrijdem 5 punten |
2. | Alex Boxum | Emmeloord | 1187 | 3 " " 4 " | |
3. | Lolke Huitema | Tersoal | 1039 | 3 " " 3 " | |
4. | Jaap v.d. Werfhorst | Nijkerk | 1095 | 3 " " 0 " | |
Gr. 2. | 1. | Jan van Veen |
Nijkerk |
1152 | 3 " " 4 " |
2. | Leo Peters | Gramsbergen | 1021 | 3 " " 4 " | |
3. | Bert Begeman | Groningen | 1077 | 3 " " 3 " | |
4. | Henk Kamminga | Dronten | 952 | 3 " " 1 " | |
Gr. 3. | 1. | Wouter Sosef | Hoogeveen | 1000 | 3 " " 5 " |
2. | Jaap Huizinga | Groningen | 1057 | 3 " " 3 " | |
3. | Rik Smit | Hijken | 1122 | 3 " " 2 " | |
4. | Jan Snijder | Emmeloord | 976 | 3 " " 2 " | |
Gr. 4. | 1. | Dick Siegers | Almere | 1119 | 3 " " 6 " |
2. | Gerard Bruins | Hoogeveen | 1004 | 3 " " 3 " | |
3. | Damon Winter | Dedemsvaart | 1074 | 3 " " 2 " | |
4. | Dick Halma | Deventer | 951 | 3 " " 1 " | |
Gr. 5. | 1. | Floris Tol | Eelde | 1054 | 3 " " 4 " |
2. | Jonathan Wilbrink | Enschede | 1100 | 3 " " 4 " | |
3. | Nicole de Vries | Hoogeveen | 947 | 3 " " 2 " | |
4. | Meint de Vries | Assen | 966 | 3 " " 2 " | |
Gr. 6. | 1. | Jan Riesthuis | Culemborg | 1052 | 3 " " 5 " |
2. | Geert Lubberink | Winschoten | 967 | 3 " " 4 " | |
3. | Roland Kreeft | Hoogeveen | 973 | 3 " " 3 " | |
4. | Gert Brink | Dedemsvaart | 910 | 3 " " 0 " | |
2e KLASSE | |||||
Gr. 1. | 1. | Matéo Boxum | Emmeloord | 839 | 3 wedstrijden 5 punten |
2. | Jan Timmer | Coevorden | 947 | 3 " " 5 " | |
3. | Maikel Schotman | Heino | 865 | 3 " " 2 " | |
4. | Renco Oostindjer | Hoogeveen | 855 | 3 " " 0 " | |
Gr. 2. | 1. | Jan Koopman | Hengelo | 945 | 3 " " 6 " |
2. | Klaas Mondria | Wolvega | 848 | 3 " " 3 " | |
3. | Han Tuenter | Westerlee | 865 | 3 " " 2 " | |
4. | Koert Meuleman | Westerhaar | 850 | 3 " " 1 " | |
Gr. 3. | 1. | Jan Starke | Oude Pekela | 855 | 3 " " 5 " |
2. | Gerrit Kruger | Hengelo | 839 | 3 " " 3 " | |
3. | Jan van der Kolk | Zwartsluis | 938 | 3 " " 2 " | |
4. | Gerrit Klompenhouwer | Winterswijk | 845 | 3 " " 2 " | |
Gr. 4. | 1. | Daniël Boxem | Emmeloord | 3 " " 5 " | |
2. | Harwin Reuvekamp | Kampen | 932 | 3 " " 4 " | |
3. | Jeanet Stel | Diever | 859 | 3 " " 2 " | |
4. | Remco Visser | Apeldoorn | 839 | 3 " " 1 " | |
Gr. 5. | 1. | Siep Altena | Balk | 918 | 3 " " 5 " |
2. | Cor Darwinkel | Hoogeveen | 834 | 3 " " 4 " | |
3. | Rene Runhaar | Hilversum | 826 | 3 " " 2 " | |
4. | Anton Visscher | Zwartsluis | 822 | 3 " " 1 " | |
Gr. 6. | 1. | Roelof Schippers | Westerhaar | 824 | 3 " " 6 " |
2. | Jan van de Vegt | den Ham | 755 | 3 " " 4 " | |
3. | Martin Bosch | Gramsbergen | 908 | 3 " " 2 " | |
4. | Gerard v.d. Meulen | Dedemsvaart | 807 | 3 " " 0 " | |
Gr. 7. | 1. | Gijsbert Meuleman | Westerhaar | 900 | 3 " " 5 " |
2. | Julian Arrindell | den Ham | 821 | 3 " " 3 " | |
3. | Elzo de Vries | Hollandscheveld | 812 | 3 " " 3 " | |
4. | Geert Boxum | st. Jansklooster | 845 | 3 " " 1 " | |
Gr. 8. | 1. | Jan Heutink | Genemuiden | 730 | 3 " " 5 " |
2. | Heddy Andringa | Offringawier | 900 | 3 " " 4 " | |
3. | Marcel Zwiers | Hollandscheveld | 821 | 3 " " 3 " | |
4. | Willem Fokkert | Hellendoorn | 760 | 3 " " 0 " | |
Gr. 9. | 1. | Albert-Hendrik Snijder | Emmeloord | 709 | 3 " " 5 " |
2. | Lisa Scholtens | Hoogeveen | 795 | 3 " " 4 " | |
3. | Bé Brakels | Sellingerbeetse | 878 | 3 " " 3 " | |
4. | Gerard Haarman | Dalfsen | 3 " " 0 " | ||
Gr. 10. | 1. | Jan Huisman | Bergentheim | 3 " " 6 " | |
2. | Jerk Otten | Diever | 731 | 3 " " 6 " | |
3. | Henk Bunskoek | Dedemsvaart | 725 | 3 " " 3 " | |
4. | Henk Wensink | Hattemerbroek | 728 | 3 " " 0 " | |
Gr. 11. | 1. | Ludwig Munnink | Enschede | 871 | 3 " " 6 " |
2. | Pascal Strijker | Hoogeveen | 739 | 3 " " 3 " | |
3. | Mans Veltink | Hardenberg | 3 " " 2 " | ||
4. | Lauran Hazen | Zuidwolde | 725 | 3 " " 1 " | |
Gr. 12. | 1. | Eddie Weijman | Renkum | 724 | 3 " " 4 " |
2. | Gerben Overweg | Hardenberg | 3 " " 4 " | ||
3. | Roel van Benthum | Belt Schutsloot | 3 " " 3 " | ||
4. | Henk Brouwer | Dedemsvaart | 766 |
3 " " 1 " |
|
2e KLASSE | |||||
Gr. 1. | 1. | Elise Schouten | Hoogeveen | 3 wedstrijden 5 punten | |
2. | Bennie Hendriks | Hellendoorn | 673 | 3 " " 5 " | |
3. | Fons ten Broeke | Borne | 703 | 3 " " 2 " | |
4. | Dylano Stoter | Bad Nieuweschans | 3 " " 0 " | ||
Gr. 2. | 1. | Demi Peters | Buunde ( D ) | 3 " " 6 " | |
2. | Gerard Endeman | den Ham | 589 | 3 " " 4 " | |
3. | Marinus Freriks | Borne | 662 | 3 " " 2 " | |
4. | Mart Slim | Hoogeveen | 3 " " 0 " | ||
Gr. 3. | 1. | Marcel Bauwer | Dedemsvaart | 639 | 3 " " 5 " |
2. | Siebe Kortleven | Hoogeveen | 3 " " 5 " | ||
3. | Herjan Overweg | Hardenberg | 3 " " 2 " | ||
4. | Jamy Loots | Winschoten | 3 " " 0 " | ||
Gr. 4. | 1. | Bart-Jan Kortleven | Hoogeveen | 3 " " 5 " | |
2. | Sandra Brakels | Stadskanaal | 3 " " 5 " | ||
3. | Willy Roelofs | Dedemsvaart | 633 | 3 " " 2 " | |
4. | Herman Loots | Winschoten | 3 " " 0 " | ||
Gr.5. | 1. | Charrll Schuller | Hoogeveen | 3 " " 5 " | |
2. | Robby ter Harmsel | Dedemsvaart | 685 | 3 " " 4 " | |
3. | Janick Laning | Bad Nieuweschans | 3 " " 3 " | ||
4. | Geert Wuffen | Diever | 3 " " 0 " | ||
Gr. 6. | 1. | Dennis Versluis | Wilhelmshafen (D) | 3 " " 5 " | |
2. | Gerrit de Boer | Diever | 3 " " 4 " | ||
3. | Ton Orriëns | Sinderen | 681 | 3 " " 3 " | |
4. | Nicky Loots | Winschoten | 3 " " 0 " |
||
Gr. 7. | 1. | Jacob Hart | Enschede | 3 " " 6 " | |
2. | Gepke Koopman | Sneek | 3 " " 3 " | ||
3. | Aart Hanekamp | Dronten | 3 " " 2 " | ||
4. | Evert Rolleman | Hardenberg | 3 " " 1 " | ||
Gr. 8. | 1. | Alinde Koops | Zwolle | 5 " " 9 " | |
2. | Ton Lensink | Nieuw Heeten | 5 " " 6 " | ||
3. | Marianne Veld | Hoogeveen | 5 " " 5 " | ||
4. | Richard de Rooij | Wedde | 5 " " 4 " | ||
5. | Grieko Kruijer | Wedderveer | 5 " " 3 " | ||
6. | Harrie Luchtenberg | Hellendoorn | 5 " " 3 " | ||
JEUDGROEP | 1. | Arthur Schep | Wezep | 11 wedstrijden 18 punten | |
2. | Thijmen Ekkelkamp | Dedemsvaart | 11 " " 17 " | ||
3. | Jean-Peter Wilbrink | " " " | 11 " " 16 " | ||
4. | Jonethan Schonewille | " " " | 11 " " 14 " | ||
5. | Sytse Spijker | Hoogeveen | 11 " " 14 " | ||
6. | Lucas Kreeft | " " | 11 " " 11 " | ||
7. | Robin Scholten | Gramsbergen | 11 " " 10 " | ||
8. | Daniël Haandrikman | Dedemsvaart | 11 " " 9 " | ||
9. | Fabian Kragt | " " " | 11 " " 8 " | ||
10. | Bart van de Bosch | Balkbrug | 11 " " 8 " | ||
11. | Elva Roos | Dedemsvaart | 11 " " 7 " | ||
12. | Fienne Martens | Balkbrug | 11 " " 0 " |
Dec. 2018
De laatste damdiploma's van dit jaar werden uitgereikt aan Jharon, Mart en Fienne.
Uitslagen Vaart & Vecht sneldamtoernooi 2018
Ook nu was er weer een goede opkomst bij de 45e editie van het jaarlijkse Vaart & Vecht sneldamtoernooi. Na de opening door de voorzitter ging de strijd snel van start want vooral in de 2e groep moesten er veel partijen ( 14 ) gespeeld worden. Maar met een straf tempo lukte het toch om tegen kwart over elf de prijzen uit te reiken. Op een humorvolle wijze wist Gert de winnaars en soms ook anderen in het zonnetje te zetten. Het was weer een heel geslaagde en gezellige avond.
v.l.n.r. Gerard Bruins, Zainal Palmans en Lauran Hazen
Hfd kl |
Zainal Palmans |
Hoogeveem |
9 wedstrijden |
16 punten |
|
|
Rick Hakvoort |
Wezep |
9 “ “ |
16 “ |
|
|
Jan-Ekke de Vries |
Hoogeveen |
9 “ “ |
14 “ |
|
|
Theo Leone |
Borne |
9 “ “ |
11 “ |
|
|
Johan van Aalderen |
Zwolle |
9 “ “ |
8 “ |
|
|
Harrie Beekman |
Hattemerbroek |
9 “ “ |
7 “ |
|
|
Alexander Slot |
Hoogeveen |
9 “ “ |
6 “ |
|
|
Geurt Souman |
Wezep |
9 “ “ |
5 “ |
|
|
Leo Peters |
Gramsbergen |
9 “ “ |
4 “ |
|
|
Harrie Hoonhorst |
Nijverdal |
9 “ “ |
3 “ |
1e kl. |
Gerard Bruins |
Hoogeveen |
12 wedstrijden |
20 punten |
|
|
Jacco Keizer |
Hijken |
12 “ “ |
16 “ |
|
|
Koert Meuleman |
Den Ham |
12 “ “ |
12 “ |
|
|
Alberto Waterink |
Zuidwolde |
12 “ “ |
12 “ |
|
|
Henk Pruim |
Beilen |
12 “ “ |
11 “ |
|
|
Ronald Sempel |
Nijverdal |
12 “ “ |
7 “ |
|
|
Egbert Reiling |
Rheezerveen |
12 “ “ |
6 “ |
|
|
|
|
|
|
|
1e kl. |
Colin Winter |
Dedemsvaart |
14 “ “ |
22 punten |
|
|
Wim Koopman |
Hijken |
14 “ “ |
20 “ |
|
|
Gert Brink |
Dedemsvaart |
14 “ “ |
16 “ |
|
|
Gerhard Dunning |
Hijken |
14 “ “ |
16 “ |
|
|
Henk Mostert |
Balkbrug |
14 “ “ |
14 “ |
|
|
Willem Fokkert |
Hellendoorn |
14 “ “ |
13 “ |
|
|
Herjan Overweg |
Hardenberg |
14 “ “ |
7 “ |
|
|
Mans Veltink |
Hardenberg |
14 “ “ |
4 “ |
Een prachtige 2e plaats voor Colin.
De nummers één van beide poules Gerard Bruins en Colin Winter speelden een barrage die gewonnen werd door Gerard Bruins. Met de tweede plaats kan Colin terugzien op een goed toernooi. Wim Koopman eindigde als derde.
2e kl. |
Lauran Hazen |
Zuidwolde |
10 wedstrijden |
16 punten |
|
|
Henk Wensink |
Hattemerbroek |
10 “ “ |
14 “ |
|
|
Herman Gruppen |
Zuidwolde |
10 “ “ |
13 “ |
|
|
Henk Bunskoek |
Dedemsvaart |
10 “ “ |
12 “ |
|
|
Henk Brouwer |
Dedemsvaart |
10 “ “ |
11 “ |
|
|
Robby ter Harmsel |
Dedemsvaart |
10 “ “ |
11 “ |
|
|
Evert Rolleman |
Hardenberg |
10 “ “ |
9 “ |
|
|
Jan Schroer |
Rheezerveen |
10 “ “ |
9 “ |
|
|
Egbert Koning |
Hijken |
10 “ “ |
6 “ |
|
|
Gerrit Schroer |
Rheezerveen |
10 “ “ |
5 “ |
|
|
Jans Nijman |
Rheezerveen |
10 “ “ |
4 “ |
Lauran Hazen neemt zijn prijs in ontvangst.
\
Indeling 2018
INDELING VRIELING TOERNOOI 2018
EREKLASSE
GROEP 1
Michiel Kroesbergen 1439
Rick Hakvoort 1319
Lambert-Jan Koops 1231
Gerwin Mollink 1156
GROEP 2
Bert Aalberts 1368
Rienk van Marle 1317
Sjoerd Koopman 1267
Gert-Jan Hoeve 1187
HOOFDKLASSE
GROEP 1
Alex Boxum 1187
Jaap van de Werfhorst 1095
Lolke Huitema 1039
Ab Steenbergen 1032
GROEP 2
Jan van de Veen 1152
Bert Begeman 1077
Leo Peters 1021
Henk Kamminga 982
GROEP 3
Rik Smit 1122
Jaap Huizinga 1057
Wouter Sosef 1000
Jan Snijder 976
GROEP 4
Dick Siegers 1119
Damon Winter 1074
Gerard Bruins 1004
Dick Halma 951
GROEP 5
Jonathan Wilbrink 1100
Floris Tol 1054
Meint de Vries 966
Nicole de Vries 947
GROEP 6
Jan Riesthuis 1082
Paul van de Veen 1049
Ronald Kreeft 973
Geert Lubberink 967
EERSTE KLASSE
GROEP 1
Jan Timmer 947
Maikel Schotman 865
Renco Oostindjer 855
Matheo Boxum 839
GROEP 2
Jan Koopman 945
Han Tuenter 865
Koert Meuleman 850
Klaas Mondria 848
GROEP 3
Jan van der Kolk 938
Jan Starke 855
Gerrit Klompenhouwer 845
Gerrit Kruger 839
GROEP 4
Harwin Reuvekamp 932
Jeanet Stel 859
Remco Visser 839
Daniel Boxum ----
GROEP 5
Siep Altena 918
Cor Darwinkel 834
Rene Runhaar 826
Anton Visscher 822
GROEP 6
Martin Bosch 908
Roelof Schippers 824
Gerard van der Meulen 807
Jan van de Vegt 755
GROEP 7
Gijsbert Meuleman 900
Julian Arrindell 821
Elzo de Vries 812
Geert Boxum 745
GROEP 8
Heddy Andringa 877
Marcel Zwiers 767
Willem Fokkert 760
Jan Heutink 730
GROEP 9
Be Brakels 878
Gert Brink 810
Lisa Scholtens 795
Gerard Haarman ----
GROEP 10
Jan Huisman ----
Jerk Otten 731
Henk Wensink 728
Henk Bunskoek 725
GROEP 11
Ludwig Munnink 871
Pascal Strijker 739
Lauran Hazen 725
Mans Veltink ----
GROEP 12
Henk Brouwer 766
Eddie Weijman 724
Gerben Overweg ----
Roel van Benthem ----
TWEEDE KLASSE
GROEP 1
Fons ten Broeke 703
Bennie Hendriks 672
Elise Schouten ----
Dylano Stoter ----
GROEP 2
Marinus Freriks 662
Gerard Endeman 589
Mart Slim ----
Demi Peters ----
GROEP 3
Marcel Bauwer 634
Herjan Overweg ----
Siebe Kortleven ----
Jamy Loots ----
GROEP 4
Bart Jan Kortleven ----
Sandra Brakels ----
Herman Loots ----
Willy Roelofs 633
GROEP 5
Robby ter Harmsel 685
Charl Schuller ----
Geert Wuffen 590
Janick Laning ----
GROEP 6
Dennis Versluis ----
Ton Orriens 681
Nicky Loots ----
Gerard de Boer ----
GROEP 7
Albert Hendrik-Snijder 709
Evert Rolleman ----
Alinde Koops ----
Jacob Hart ----
GROEP 8
Harrie Luchtenberg ----
Marianne Veld ----
Grieko Kruijer ----
Richard de Rooy ----